#oknorwid – nowy rok, nowe atrakcje!

#oknorwid – nowy rok, nowe atrakcje!

PODZIEL SIĘ

Zimowe dni nie są nudne dla mieszkańców Nowej Huty – Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida przy os. Górali 5 zadbał o bogatą ofertę, w której na przełomie roku znalazło się sporo interesujących nowości.

Odbiorca w każdym wieku znajdzie tu coś dla siebie. Rodzice i dzieci mogą spotkać się w Klubach Rodziców, spotkania odbywają się w ARTzonie (os. Górali 4) oraz w Klubie Kuźnia (os. Złotego Wieku 14), w ich ramach odbywają się ciekawe zajęcia edukacyjne, spotkania ze specjalistami oraz warsztaty.

Dzieci w wieku 2-4 lat zapraszamy na nowe zajęcia plastyczne Budzik, które obudzą artystę w każdym maluchu. W cyklu Mała ARTzona pojawiły się warsztaty dla dzieci w wieku 6-10 lat pod nazwą Szkoła Dizajnu, dużym zainteresowaniem cieszą się także warsztaty Małej Animacji, gdzie dzieciaki realizują filmy z wykorzystaniem różnych technik. Podczas nowych zajęć dźwiękowych Audiozona dzieci wraz z rodzicami mogą nagrać w studiu własnego audiobooka.

Rodzice mogą skorzystać z Ekowarsztatów a dziadkowie, którzy chętnie spędziliby kreatywnie czas z wnukami proponujemy Akcję Generację – interdyscyplinarne warsztaty międzypokoleniowe.

Nowością skierowaną do młodzieży i dorosłych są zajęcia Manufaktura Norwida – warsztaty rękodzielnicze DIY w ramach których nauczycie się, jak stare przedmioty przemienić w modne elementy wystroju wnętrz. Ruszyła również Kuźnia artystyczna – otwarta pracownia plastyczna dla starszych i młodszych gdzie można poznać nowe techniki artystyczne i wrócić do tradycyjnego rękodzieła.

Ośrodek Kultury przygotował również nową propozycję dla osób niepełnosprawnych – w ramach Klubu Jednorożca zapraszamy na zajęcia plastyczne dla osób upośledzonych umysłowo. Formy i metody pracy dostosowywane są do indywidualnych potrzeb i możliwości uczestników.

Ceniących sobie dobre samopoczucie zapraszamy na jogę śmiechu oraz warsztaty relaksacyjne w energii gongu.

Na osoby aktywne w pełni wieku czekamy na nowych warsztatach tańca dla Seniorów, warsztatach rysunku i malarstwa oraz w Filmowym Klubie Seniora.

Kinomanów zapraszamy do najlepszego w Nowej Hucie Kina Studyjnego Sfinks!

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej www.okn.edu.pl .

BRAK KOMENTARZY