Maniek, Sid i Diego powracają!

Maniek, Sid i Diego powracają!

PODZIEL SIĘ

Z kolejnym kataklizmem zmierzą się w salach ŠKODA 4DX

„Kto jest na tyle głupi, by próbować zatrzymać asteroidę?”– pyta słynący z mądrości mamut Maniek. I wszystko wskazuje na to, że znajdą się chętni… Ulubieńcy dzieci i dorosłych z kultowych już filmów z serii Epoka lodowcowa ośmielą się uratować ziemię przed kosmicznym kataklizmem. Rozważni doskonale ubawią się ich perypetiami, rozsiadając się wygodnie w fotelu kinowym. Ci nieco bardziej szaleni mogą doświadczyć perypetii bohaterów wszystkimi zmysłami – Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie w salach ŠKODA 4DX™ w Cinema City już od 29 lipca.

Cztery części animacji o największej lodopei wszech czasów w polskich kinach obejrzało ponad 6 milionów widzów. Teraz Mamut Maniek (głos: Wojciech Malajkat), leniwiec Sid (Cezara Pazura) i tygrys Diego (Piotra Fronczewski) powracają, by przeżyć kolejną niezwykłą przygodę. W filmie Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie Wiewiór – z obsesją na punkcie żołędzi – w pogoni za orzeszkiem wystrzelony zostaje… w kosmos, gdzie niechcący powoduje katastrofę. W jej wyniku w kierunku Ziemi zmierza wielki meteor.

Zanim dojdzie do „mocnego uderzenia”, bohaterowie muszą stawić czoła niezwykłym zjawiskom, jak gigantyczne fale, wyładowania elektryczne, kule ognia i inne fenomeny natury. Projektanci rewolucyjnej technologii kinowej w salach ŠKODA 4DX™ przygotowali dla widzów solidną dawkę niespodziewanych drgań foteli, przeszywających ciemność efektów świetlnych, kropli wody, nagłych podmuchów powietrza i… ugh – zapachów! Efekty środowiskowe 4DX™ zagwarantują, że poczujecie się jak Wasz ulubiony bohater lodopei. Podejmujecie wyzwanie?

Epoka lodowcowa 5 to jednocześnie kolejna okazja do zdobycia gwarantowanej nagrody w filmowej loterii „Co Kryje Twój Bilet?”. Do 31 sierpnia w kinach Cinema City każdy bilet kryje niespodziankę! Może się okazać, że film będziecie oglądać już jako właściciele jednej z nagród: samochodu ŠKODA Fabia, vouchera na lot z Wizz Air, produktu marki Amica do Twojej kuchni, a także darmowego biletu, zestawu w barze i zniżki do wykorzystania w kinie!

Wystarczy kupić bilet i wprowadzić kod loterii w specjalnej aplikacji konkursowej dostępnej na stronie www.CoKryjeBilet.pl, na Facebooku, w wersji mobilnej lub na tabletach w specjalnie przygotowanych strefach w każdym kinie Cinema City. Rejestracja na www.CoKryjeBilet.pl to dodatkowa szansa na wygranie samochodu ŠKODA Fabia w Losowaniu Finałowym, które odbędzie się 2 września.

Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie od 29 lipca: w salach ŠKODA 4DX (Arkadia Warszawa, Bonarka Kraków, Felicity Lublin) oraz we wszystkich kinach Cinema City. Pokazy przedpremierowe filmu w formatach 2D i 3D w ciągu tygodnia poprzedzającego oficjalną premierę, tj. do dnia 28 lipca.

Szczegóły na stronach www.cinema-city.pl i www.CoKryjeBilet.pl

BRAK KOMENTARZY