Angry Birds już tu są!

Angry Birds już tu są!

PODZIEL SIĘ

Są kolorowe, piskliwe, nie potrafią latać, ale kocha je cały świat! Angry Birds, które od 27 maja będziemy mogli podglądać w kinach w filmie „Angry Birds Film”, od jakiegoś czasu urzędują w Polsce, gdzie mają rzesze fanów. Premiera filmu jest okazją do ogólnopolskiego cyklu imprez Angry Birds Film Tour – imprez zakrojonych na szeroką skalę, nieporównywalnych do spotkań, jakie organizowano do tej pory.

28 maja Angry Birds zawitają do krakowskiego Parku Handlowego Zakopianka! Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Zabawa trwa od 11:00 do 19:00.

W programie m.in.: jedyny taki na świecie piętrowy ANGRY RED BUS z gościem-niespodzianką, zręcznościowa supergra w „21” (za pomocą MEGAPROCY dzieci będą trafiać do Zielonych Świnek pluszowymi zabawkami; kto pierwszy zdobędzie 21 punktów, wygra nagrodę). Dzieci spotkają się z… samymi Angry Birds, z którymi będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Po raz pierwszy w Polsce uczestnicy zagrają w najnowszą produkcję Rovio i SEGA – ANGRY BIRDS ARCADE GAME – grę zręcznościową typu Arcade. Odważni będą mogli zmierzyć się we wspólnej grze na wielkim ekranie, a jeśli nie wygrają, będą mogli sprawdzić poziom swojej wściekłości na DAJCZADERZE, specjalnej maszynie mierzącej poziom „wściekłości”. Każdego, kto pokaże jak bardzo jest „angry”, maszyna nagrodzi smakołykami od Cheetos. Na najmłodszych czeka FUN ISLAND – specjalna strefa zabaw (m.in. gry i zabawy inspirowane Angry Birds, wyjątkowa Ptasia Szkółka, mini kino i Angry Birds Wizaż). A oprócz tego – mnóstwo zabawy, śmiechu i konkursów z nagrodami!

GIGANTYCZNY BALON ANGRY BIRDS

A to nie koniec atrakcji związanych z Angry Birds! Przed nami NAJBARDZIEJ ODLOTOWA IMPREZA ROKU! Nad sześcioma miastami Polski zawiśnie gigantyczny, specjalnie sprowadzony do Polski ze Stanów Zjednoczonych, BALON ANGRY BIRDS (w Krakowie widzimy się 21-22.05!). Szczęśliwcom uda się wsiąść na jego pokład i zobaczyć miasto z lotu ptaka! Szczegółowe informacje na www.tylkohity.pl. Impreza ma charakter rodzinny, otwarty i bezpłatny. Będą jej towarzyszyć dodatkowe atrakcje i wspólna zabawa z konkursami. To pierwsza – i jedyna – okazja, by wznieść się w niebo i zobaczyć to, czego nigdy nie zobaczą ptaki-nieloty z „Angry Birds Film”! Zapraszamy na krakowskie Błonia – 21-22 maja, od godziny 16:00! Nie przegapcie tego!

00000000d2bbbbbbaaaaaaapaacdeeeeee1

BRAK KOMENTARZY